Wszystkie

Nie na tarczy, tylko z tarczą. Antykryzysowa propozycja dla krakowskich przedsiębiorców

08.06.2020
Internet

Pandemia sprawiła, że przedsiębiorcy stanęli przed wieloma wyzwaniami. Są wśród nich między innymi praca z domu oraz konieczność znalezienia oszczędności, które pozwolą firmom przetrwać kryzys. I choć rząd zaproponował pomoc, nie każdy może i wie, jak z niej skorzystać. Dlatego stworzyliśmy własną Tarczę Antykryzysową dla przedsiębiorców mieszkających na terenie Krakowa i okolic. Dzięki niej firmy realnie oszczędzą i łatwiej dostosują się do nowych warunków.

Jeśli jesteś biznesmenem, który stanął ostatnio przed trudnymi wyborami, i chcesz zminimalizować niektóre koszty prowadzenia firmy, nasza propozycja jest dla Ciebie!

Jak to działa?

“Internet dla biznesu w ofercie tarczy antykryzysowej od ITH” to specjalny projekt, który postanowiliśmy wprowadzić, obserwując trudną sytuację polskich przedsiębiorców. Proponujemy w nim darmowy dostęp do internetu do końca 2020 roku.

Jak wyglądają warunki oferty? Za cel postawiliśmy sobie maksymalne uproszczenie zasad, tak aby współpraca była w pełni transparentna. Każdy właściciel działalności gospodarczej na początku poznaje warunki umowy oraz wybiera pakiet spełniający jego oczekiwania. Wystarczy zatem określić prędkość wymaganego połączenia do  internetu.

Co istotne, szanujemy Twój czas. Wiemy, że w biznesie trzeba podejmować szybkie decyzje. Dlatego wystarczy wejść na naszą stronę i zamówić konkretny pakiet. W razie kłopotów z wyborem najlepszej dla Ciebie usługi, nasi konsultanci służą Ci pomocą. Umowę podpiszesz z nami zdalnie, bez wychodzenia z domu czy biura.

Po podpisaniu umowy każdy użytkownik dostaje komunikat informujący, kiedy usługa będzie aktywna. Całkiem jak w fast-food, doskonale znany jest czas wykonania zamówienia.
Nie trzeba już czekać tydzień lub dwa na telefon od operatora wraz z decyzją o warunkach usługi. Od razu masz jasną sytuację. O czasie podłączenia do internetu rozstrzygają jedynie takie czynniki, jak lokalizacja, wprowadzenie infrastruktury i urządzeń oraz potrzeby Twojej firmy.

Po wyborze oferty zwykle przychodzi czas na instalację urządzeń w przedsiębiorstwie. Koszt instalacji to symboliczna złotówka. Teraz czekasz tylko na podpięcie do sieci i możesz korzystać z internetu. Do grudnia 2020 roku masz czas, aby dowolnie modyfikować firmowe łącze, zmniejszać lub zwiększać przepustowość i sprawdzać możliwości. Zupełnie za darmo. Rozsiądź się więc wygodnie i testuj do woli!

Pod koniec grudnia zdecydujesz, czy chcesz zostać z ITH. Oto jest pytanie!

Skąd taki pomysł?

W ciągu ostatnich miesięcy wiele przedsiębiorstw musiało podjąć sporo ważnych decyzji. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała biznesowe szyki, dlatego postanowiliśmy zaproponować ofertę skrojoną na miarę obecnej sytuacji. Czas od czerwca do grudnia pozwoli Ci sprawdzić i przetestować usługę. Z listy kosztów, które ponosi Twoja firma, znika więc opłata za dostęp do sieci.

Oferta internetu dla przedsiębiorstw jest przeznaczona dla biznesów prowadzonych na terenie Krakowa, a także jego najbliższej okolicy – Zielonek, Michałowic, Zabierzowa, Skawiny oraz Wieliczki.

Całkiem jak Netflix

Jak w dłuższej perspektywie będzie działać wymyślony przez nas model usług? Przede wszystkim znacząco wyróżni się na rynku obecnych propozycji telekomunikacyjnych.

Każdy przedsiębiorca może wybrać to, co jest dla niego najistotniejsze. Dlatego stworzyliśmy różne modele rozliczeń oraz długości umów:

  • klasyczny postpaid, z terminem płatności dla umów z 1 lub 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia
  • prepaid, z możliwością anulacji usługi w dowolnym momencie
  • umowy terminowe, jeśli są wymagane przez naszych klientów

Bierzemy pod uwagę również przedsiębiorców, którzy uznają, że nie chcą już kontynuować usługi. Jeśli nie odnotujemy wpłaty za kolejny miesiąc rozliczeniowy, po prostu anulujemy internet. Pod tym względem chcielibyśmy wprowadzić nowoczesne rozwiązania, działające tak jak znany na całym świecie Netflix.

Wierzymy, że nowoczesny, dobrze skonstruowany model, a także stojąca za nami jakość propozycji sprawią, że sposób myślenia o telekomunikacji B2B w Polsce znacząco się zmieni. Dążmy do tego razem!